PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104541}

Charlie i fabryka czekolady

Charlie and the Chocolate Factory
7,1 351 543
oceny
7,1 10 1 351543
6,5 32
oceny krytyków
Charlie i fabryka czekolady
powrót do forum filmu Charlie i fabryka czekolady

Tytuł powinien brzmieć Willy i Fabryka czekolady a nie Charlie, bo to Johny Depp jest tu bohaterem
a nie ten mały gnojek. Początek filmu niezły ale im dalej w głąb filmu tym robi się bardzo nudno i
nieciekawie. Na początku wygląda to tak jakby Willy robił w wała swoich gości i wygląda to tak jakby
reżyser ostro krytykował takiego typu imprezy jak np jakaś wygrana na loterii i w takiej konwencji
powinien być cały film a niestety tak nie jest. Na uwagę zasługuje świetnie zmontowana scena z
wiewiórkami, moim zdaniem dobrze zrealizowana.

ocenił(a) film na 8
nudecroft

Przeczytaj książkę lepiej...opowiadasz straszne brednie...

Nozix

Tak tylko że wypowiadam się o filmie a nie o książce która to być może że jest ciekawa. Jeśli chodzi o film to jest tak jak opisuję czyli słaby. Początek zapowiada się nieźle ale potem jest coraz gorzej. Film jest przeciętny a mógłby być niezły. Tyle ode mnie.

ocenił(a) film na 8
nudecroft

No cóż - jeden lubi ogórki, drugi ogrodnika córki - dla mnie film był jak najbardziej świetny, Burton jak zwykle spisał się wzorowo i oczywiście genialny Depp, czego chcieć więcej? Typowa historia z morałem opowiedziana w nietypowy Burtonowski sposób, geniusz sam w sobie

ocenił(a) film na 7
Nozix

Zgadzam się w stu procentach.
Fabuła faktycznie nie jest jakaś genialna i nieprzewidywalna, a morał też niezbyt odkrywczy, ale wyobraźnia Burtona sprawia, że ogląda się to świetnie. No i do tego wszystkiego genialny jak zwykle Johny Depp

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones