PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7607}

Maurycy

Maurice
7,2 4 645
ocen
7,2 10 1 4645
6,5 2
oceny krytyków
Maurycy
powrót do forum filmu Maurycy

Bardzo dobry film!

ocenił(a) film na 9

Żałuję, że dopiero niedawno po raz pierwszy mogłam go obejrzeć.Jest niestety trudno dostępny. Fantastyczna gra Granta,który bardzo mnie zadziwił. Początek filmu powalający,a pomysł z leczeniem się z orientacji poprzez hipnozę niecodzienny. Choć w tamtych czasach podobnie jak i dzisiaj uważany przez co poniektórych za skuteczny sposób.. :( Długie dojrzewanie Maurycego do odkrycia i zaakceptowania siebie samego pozostawiło daleko w tyle przyjaciela, który wolał poddać się utartym stereotypom. Cóż więc pozostało w udziale Clivemu? życie bez szczęścia jako takiego i życie w kłamstwie i oszukiwaniu samego siebie. Za to sam Maurycy znajduje oparcie i miłość w Alecu, nie przejmując się społeczną różnicą, którą w sumie zaznaczył bardzo wyraziście w muzeum. Ten film to klasyka i obowiązkowa pozycja do obejrzenia dla dobrego filmomaniaka. Piękna muzyka dopełnia tła całości tego angielskiego kunsztownego dzieła.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
mate21

...eh

ocenił(a) film na 6
mate21

A nie najwygodniej, no wiesz, wyjść?

BlueWhite2

mnie też się podobał,bardzo ładnie to opisałaś,nic nie muszę dodawać ..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones