PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7607}

Maurycy

Maurice
7,2 4 645
ocen
7,2 10 1 4645
Maurycy
powrót do forum filmu Maurycy

Podobne filmy

ocenił(a) film na 9

Zna ktoś podobne filmy do "Maurycego"? O homoseksualistach jak np.: "Brokeback Mountain".

ocenił(a) film na 6
Baioretta

"Powrót do Brideshead", "Braterstwo" (produkcja duńska), "I love you Phillip Morris", "Kyss Mig", "Niebiańskie Stworzenia". Miłego oglądania!

ocenił(a) film na 9
Magnifique

dziękuję :)

użytkownik usunięty
Baioretta

"Moje własne Idaho" jeszcze może być :)

Baioretta

bardzo proszę. 100 propozycji od AfterElton:
http://www.afterelton.com/movies/2012/09/greatest-gay-movies
I ode mnie jeszcze: J.Edgar.

ocenił(a) film na 8
Baioretta

http://www.filmweb.pl/film/Inny+kraj-1984-96271 Another Country - rowniez szkolne, bardzo podobny klimat do maurica i brideshead revisited(jak juz tu jestesmy, polecam obie wersje brideshead - ale zaczynajac od starszej, czyli od miniserialu z genialnym jeremym ironsem) , poza tym - z Colinem Firthem :> :>

ocenił(a) film na 7
Baioretta

Sekret Saszy, Piosenki o Miłości (od pewnego momentu dopiero) z cudownym Louisem Garrelem, Przed Ołtarzem (komedia), Zabiłem moją matkę, Mulligans druga szansa, Popiołki (obecność Pattinsona nie jest tutaj aż tak wielkim minusem naprawdę ;)).
Dużo jeszcze tego, ale moim numerem jeden jest niezaprzeczalnie: Przystojny Harry

ocenił(a) film na 7
Jeannette54

Do tego jeszcze: Jeszcze cztery lata, Ksiądz z 1994, Oczy szeroko otwarte (POLECAM), Samotny mężczyzna,

ocenił(a) film na 6
Baioretta

'Modlitwy za Bobby'ego'

Baioretta

Znane mi filmy z elementem queer: Wspaniała rzecz, Samotny mężczyzna, Basketball diaries, Rubens Place, Całkowite zaćmienie, Pęknięcia, Gry weselne, Marzyciele, You should meet my son, Śniadanie ze Scotem, Dom na krańcu świata, Gia, Poison Ivy(Trujący bluszcz) - choć może to akurat nie do końca, Córka botanika, Godziny, Monster, Zupełnie inny weekend, Yossi & Jagger...
No i serial Queer as Folk, oczywiście.

ocenił(a) film na 8
Baioretta

Zapraszam do siebie! na razie jest niewiele tytułów, ale z czasem obiecuje, że będzie więcej :D

Baioretta

"Kill Your Darlings", polski tytuł: "Na śmierć i życie". Absolutnie przewspaniały! Tylko nie należy zrażać sie obecnością Radcliffe'a, bo jest całkiem niezły :>

użytkownik usunięty
Julka_21

Osobliwy, zimny film. B. ciekawy. Radcliffe świetny.

ocenił(a) film na 8
Baioretta

Trochę się tego oglądało i polecam o tematyce homoseksualnej ale kolokwialnie powiem każdy z innej parafii ale polecam
Shelter
Od początku do końca ( tu dodatkowo kazirodztwo )
Wspaniała rzecz
Minione Dni
Moja Piękna Pralnia ( Daniel Day Lewis <3 )
Spacer po wodzie ( spotykany też pod Chodzić po wodzie )
:)

użytkownik usunięty
Baioretta

Samotny mężczyzna Toma Forda.

użytkownik usunięty
Baioretta

Polecam genialny Beautiful Thing. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
Baioretta

wiem, że data i w ogóle, ale nie moge się powstrzymać "Tamte dni i tamte noce" oraz jeden z moich ulubionych "Carol"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones