PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7607}

Maurycy

Maurice
7,2 4 639
ocen
7,2 10 1 4639
Maurycy
powrót do forum filmu Maurycy

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy ten film ma dobre zakończenie? Czy są na końcu razem? Nie tykam z zasady filmów i książek bez happy endu dlatego byłabym wdzięczna ;)

Kimisia88

'happy end', ale zależy dla kogo... mnie zakończenie jak i cały film trochę zawiodło...

ocenił(a) film na 8
dodsab

Dlaczego zakończenie Cię zawiodło?

ocenił(a) film na 6
Kimisia88

Nie, nie są razem. Nie tykaj.

ocenił(a) film na 8
Kimisia88

Oni Cię trollują, zobacz sama :p

Kimisia88

Jest happy-end, ale niekoniecznie dla wszystkich i nie taki, jakiego się można spodziewać na początku filmu. :) Ale zdecydowanie nie powinnaś być zawiedziona. :)

ocenił(a) film na 9
Davus

Mnie najbardziej zabolało to ze można tak nagle przestać kochać osobę która była miłością życia
I oczywiście wiem ze oni pewnie zawsze będą się w jakiś sposób kochać
Na co może wskazywać ostatnia scena która rozłożyła mnie na łopatki
Wtedy gdy Clive wraca do wspomnień z dawnych lat
I zdaje sobie sprawę z tego ze Maurycy nie mógł do końca życia być sam i patrzeć z bólem jak Clive wybiera wygodne życie zamiast niego
Ale po dowiedzeniu się ze jest to film oparty na faktach coś we mnie pękło
I można powiedzieć ze to tylko film
I ze wsumie to zakończył się dobrze
Bo jednak każdy wybrał życie jakie chciał
Mimo to jakoś nie potrafię się pogodzić z zakończeniem
Oglądałam w życiu wiele dramatów
Ale chyba żaden nie poruszył mnie tak bardzo
Bo patrząc na zakończenie Titanica czy na to ze w film Tamte dni,tamte noce będzie miał kontynuacje można powiedzieć ze jednak tam wszystko skoczyło się szczęśliwie
Bo rozstali się w miłości
Jestem świeżo po seansie wiec może za bardzo przeżywam
Ale wiem ze na dzis się nie skończy i ze patrząc na fakt ze jest to historia która po części miała swoje przełożenie w realnym życiu
Chyba długo się z tym nie pogodzę

użytkownik usunięty
Kimisia88

Trudno powiedzieć, czy to jest szczęśliwe zakończenie. Wszystko zależy od perspektywy: Twojej, jako widza, oraz każdego z bohaterów z osobna. Obejrzyj

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones