PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1278}

Pokój z widokiem

A Room with a View
7,3 12 054
oceny
7,3 10 1 12054
7,1 11
ocen krytyków
Pokój z widokiem
powrót do forum filmu Pokój z widokiem

Cudowny!!

ocenił(a) film na 10

To od dzisiaj jeden z moich ukochanych filmów. A scena kąpieli w sadzawce rozbrajająca. Świetne aktorstwo, scenografia, muzyka i dialogi. Chyba najlepszy film Ivory'ego.

czarny_kot

No właśnie nie najlepszy. Niestety nie....

No_5

Mogę powiedzieć, że jestem zachwycona. Może nie filmem, ale cudownym Lewisem i Bonham Carter. Świetni aktorzy

ocenił(a) film na 5
ezzoo

Nie mogę ocenić tego filmu, bo nie widziałam go całego. Pomyliły mi się godziny emisji :(.

ocenił(a) film na 9
czarny_kot

To taki film, po którym nie trzeba za długo myśleć i bardzo sympatycznie się go ogląda. Masz całkowitą rację, co do aktorstwa i scenografii. W końcu nie bez powodu dostał trzy Oscary:)

ocenił(a) film na 7
czarny_kot

No, scena w sadzawce była niezła. Powiało erotyką. ;P

blumenkohl

Według mnie cały film był cudowny.Piekne i na dodatek znakomita scenografia,cudowni aktorzy i wszystko pozostałe.A scena w sadzawce była poprostu rewejacyjna i największego ponuraka by ona rozśmieszyła.W mojej skali ocen ten film ma 10/10.

ocenił(a) film na 10
aga48

super film.kiedys obejrzałam kawałek jak byłam mała i chodziły mi pogłowie niektóre sceny.teraz wreszcie obejrzałam go w całości.lubie tego typu filmy.a scena w sadzwce...hmm?...cóż... chyba po raz pierwszy widziałam w filmie całkiem nagich facetów. zawsze tylko kobiety całe pokazuja nagie, a facetów tylko od pasa w góre, a tutaj miłe zaskoczenie;) wreszcie równouprawinienie;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones