PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=225461}

Rozmowy z innymi kobietami

Conversations with Other Women
7,0 7 765
ocen
7,0 10 1 7765
7,3 3
oceny krytyków
Rozmowy z innymi kobietami
powrót do forum filmu Rozmowy z innymi kobietami

W sumie dziwny ten film.

ocenił(a) film na 5

W warstwie emocjonalnej wszystko rozumiem, ale w warstwie fabularnej coś mi
tu nie gra. Były mąż, była żona. A rozwód był?

ocenił(a) film na 8
2222

no właśnie. wspominają tam, że główna bohaterka zaszła w ciążę, spakowała się i wyjechała do Londynu.. jaką ciążę?
innym razem jako historię poznania 2 razy (czy więcej nawet) opisują scenę pod drzewem, jednak później mówią, że to było pół roku po ślubie.. i znów zmiana wydarzeń, mówią, że poznali się w barze (powiązanie z początkiem filmu, on przynosi coś do picia, ona "pali, ale nie pije").. chyba mam kłopoty z analizą i interpretacją?

ocenił(a) film na 10
agusia93

Faktycznie, ta sprawa nie została wyjaśniona. Jednak podczas gdy bohaterka mówiła o ciąży, pokazany był rower...jechała na rowerze..wcześniej opowiadała swojemu byłemu, że miała wypadek, leżała w szpitalu...może było to powiązane? Ogólnie film zrobił na mnie duże wrażenie..

ocenił(a) film na 8
agusia93

za pierwszym razem scena poznania pod drzewem jest zmyślona, bohaterka mówi że pierwszy raz słyszy tę historię, na co on odpowiada że pierwszy raz ją opowiada

użytkownik usunięty
agusia93

Jestem świeżo po seansie i jak dla mnie mężczyzna co rusz tworzył nowe wersje i opowiadał jej (głównie w przeszłości) śmieszne historie bo... nie chciał widzieć jej smutnej?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones