Ben DanielsI

7,4
2 794 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ben Daniels

To jedyny film z jego udziałem, jaki oglądałem, ale powiem, że był tam świetny. Rewelacyjnie zagrał swoją rolę i jeśli podobnie grał w innych filmach, to daje mu 10/10.

Jessie

Ja widziałam go na razie tylko w DOOMie i powiem,że ten jego uśmiech jest rewelacyjny a te jego dołeczki ... o filmie nie będę się wypowiadać bo nie ma o czym

aganieszka_1

jest rewelacyjny, i do tego jak kameleon - przy Brittanicu zastanawiałam się, dlaczego w ogóle go lubię bo paskud taki ;) a gdy gścinnie wystąpił w "lake rise to candleford" zawarł w jednym odcinku tyle różnych postaw, że aż byłam pod wrażeniem. no i prokurator z Law and order: UK jest boski ;) tak jak Nicholas w "the state within" - jak dla mnie ukradł serial głównemu bohaterowi ;)

iksp2pl

Przypomina mi osobiście jednego z gł.aktorów Star Trek Enterprise (serial), tego mechanika, Tripa bodajże :)

iksp2pl

Bo był w ''Brittanicu" sympatyczny.

Jessie

OMG! To on grał tego Tristana w "Przygodach Merlina"! A to dobre... :P w tym serialu był nawet całkiem słodziutki :D
Ale się facet potrafi zmienić z filmu na film...
Dla fanek polecam "Powiew pustyni" jest na co popatrzeć ;) nie żebym była jego fanką oczywiście...

Jessie

Polecam serial "Pot i łzy" tam też świetnie zagrał.

Jessie

1 z plusów serialu "The Paradise" (pl. tytuł:Wszystko dla pań). Był świetny w tym serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones