Helena Bonham Carter

8,7
103 758 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Helena Bonham Carter

Wszystkiego najlepszego dla cudownej, genialnej i mojej ulubionej aktorki!!! :3

użytkownik usunięty
Dosia909

Podpisuję się ;) No, może nie jest moją ulubioną, ale jedną z najlepszych. Kochana, piękna, zdolna i Jej maniera podczas ceremonii rozdania Oscarów - bezbłędna.

Pozwólcie że ja też się pod tym podpiszę <3

użytkownik usunięty
Szilunia2000

Sama już sobie na to pozwoliłaś ;))

wiem ;)

użytkownik usunięty
Szilunia2000

Nie odpisuj armadowi. To prowokacja. Umieszcza takie gdzie tylko sie da. Najbardziej mu zrobisz na złość olewając go, wtedy jego zaleje krew.

ok, dzięki fajnie wiedzieć :)

użytkownik usunięty
Szilunia2000

Nie ma sprawy ;))

użytkownik usunięty
Szilunia2000

Jak to zrobiłaś, że widziałaś 79 pozycji z Heleną? Niesamowite! Toż musiałaś oglądać niemal wszystko, nawet archiwalne.

użytkownik usunięty
Szilunia2000

Ciągle wstawia gdzieś jakieś niby to wypowiedzi aktorow i aktorek które tak naprawdę sam wymyśla, szuka takich co się na to złapią, bo nie ma nic do roboty w swoim nudnym życiu.

Dosia909

Wszystkiego najlepszego !!!

Dosia909

Wszystkiego najlepszego również, chociaż to nie moja ulubiona aktorka. :)

everythingandnothing

100000000 lat !!!

Dosia909

100 lat dla najlepszej aktorki! Piękna, inteligentna i z ogromnym talentem - czego chcieć więcej? I oby już zawsze pozostała na 1 miejscu rankingu filmwebowego!

Mr_Grieves

z tą urodą to tak nie przesadzajcie. ona ma już 47 lat, więc jest już bardzo stara.

buldok_

tylko nie stara...

buldok_

Skąd ty takie mądrości bierzesz? Zresztą Helena nie wygląda na 47 lat, tylko na jakieś 32. Wiele kobiet chciałoby w jej wieku być w tak dobrej formie.

Mr_Grieves

No trzeba przyznać że Helena prawie się nie starzeje, jeszcze tylko mogła by w większej ilości filmów grać bo filmów z Heleną nigdy nie za wiele.

użytkownik usunięty
buldok_

Stara to będzie po 60 a bardzo stara po 80. Kobieta po 40 w żadnym wypadku nie jest stara.

Właśnie po 40 kobieta zaczyna być stara (a w przypadku Carter to już prawie 50). Menopauza i te sprawy....

użytkownik usunięty
buldok_

Tia, bo w obecnych czasach młodym się jest tylko do 20 co? P*erdolenie. Starość zaczyna się po 60, po 40 to kobieta jest w kwiecie wieku - co zresztą doskonale widać po Helenie. Zresztą, Meryl Streep jest po 60 a patrząc na nią nigdy nie nazwałbym jej starą.

Poczytaj sobie o menopauzie.

użytkownik usunięty
buldok_

Menopauza nie jest granicą starości -_-.

To w takim razie co jest granicą starości?

użytkownik usunięty
buldok_

Przede wszystkim psychika. Staruszka nada może być wewnętrznie młoda. A jeśli pytasz o czysto fizyczną granicę, to stara kobieta ma zmarszczki, obwisłą twarz i jest zgięta w pół. Wtedy się mówi, że staro wygląda. A jeśli pytasz o FAKTYCZNĄ granicę starości, to wiek.

Helena na pewno ma zmarszczki, tylko pod tym kilogramem makijażu tego nie widać.

użytkownik usunięty
buldok_

Takie zmarszczki to ma każda kobieta po 40. Chodzi o pooraną twarz starego człowieka.

Dosia909

Wszystkiego najlepszego Helenko.. ;****

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones