Helena Bonham Carter

8,7
103 758 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Helena Bonham Carter

Żadnej nominacji za role, które są o niebo lepsze od Meryl Streep...

EastJudas

Aż się nie chce wierzyć, że TAKA aktorka nie ma jeszcze Oscara...

EastJudas

Ja też się z wami zgodzę, niestety w Akademii zasiadają często ludzie o dziwnych poglądach i często nie doceniają talentu niektórych osób i klasy niektórych filmów.

filmomanka56

najśmieszniejsze jest to, że nominacja miała za moim zdaniem slabsze role:)
no bo jak tu porównać role za "jak zostać królem" za co miała nominacje do genialnej Marli z "fight clubu" czy chociać mala tegoroczna rólka w nedznikach też na coś zasługuje.
NIestety Akademia lubi role i filmy poważne, nie dziwne czego dowodem jest wybranie Foresta Gumpa zamiast Pulp Fiction

kaunit

Człowieku, w roku, kiedy wygrał Forrest Gump było aż 5 obiektywnych arcydzieł: Forrest Gump, Skazani na Shawshank, Pulp Fiction, Król lew i Leon zawodowiec. Każdy powinien zgarnąć najważniejszą statuetkę. Drugiego takiego roku nie było nigdy. To jest niepojęte, żeby w jednym roku powstało 5 arcydzieł.

użytkownik usunięty
EastJudas

Powinna mieć przynajmniej nominację za Sztukę Latania. Ale nie jest lepsza od Meryl Streep.

Zgadzam za Sztukę Latania powinna dostać Oscara. Bardzo dobry film. Polecam

Sztuka latania jest wspaniała!! Meryl to znakomita aktorka, jednak jeśli się przyjrzymy to Helena gra w bardziej różnorodnych filmach, wciela się w przeróżne postaci! Akademia musi naprawdę myśleć o niej źle (albo wcale). Aż podejrzane.

użytkownik usunięty
EastJudas

Zgadzam się. Powinna mieć nominację, bo jej rolę są naprawdę dobre, no ale nie lepsze od tych, które gra Meryl Streep. :)

EastJudas

Moim zdaniem akademia faktycznie jej nie docenia, ale trzeba pamiętać, że jest to nagroda subiektywna, jak każda inna. Teraz to już na pewno jej nic nie dadzą bo powiedziała, że mogłaby dostać Oskara za spanie... A szkoda, bo za niektóre role powinna być nagrodzona.

Bellatrix_

kiedy tak powiedziała?
mozna gdzies zobaczyc ten wywiad?

pytam z ciekawosci, nie przecze, ze tak bylo.

paula_kaprys

Przykro mi, ale na szybko nie udało mi się znaleźć wywiadu, mam tylko taki gif. Może skojarzysz jaki to wywiad, bo mi niestety wypadło z głowy. http://25.media.tumblr.com/tumblr_m36bwd1FIq1qzcunco6_250.gif

Bellatrix_

dziekuje :)

poszukalam troszke w wywiadach zwracajac uwage na ubrania
http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=SL7-vRXiNf8&feature=endscreen
na konferencji z Toast byla w tych ciuszkach ale to nie to...
szukam dalej :P

paula_kaprys

To jest wywiad u Jaya Leno w 2011 ;)
Jest na yt, niestety bardzo słaba jakość i niecały :/
Ale zawsze coś :)
http://www.youtube.com/watch?v=yHfzRH1zw4I

FanHelenyBonhamCarter

O super, dziękuję bardzo.

paula_kaprys

Nie ma za co ;)

EastJudas

ONA NIE MA OSCARA???!!! Przyznam się, że nie zaglądałam jakoś do biografii Heleny. Myślałam, że ma co najmniej jedną. Hańba dla Akademii, że nie dali jej żadnej statuetki!!! Zdziwiłam się, że nie dostała nominacji za "Nędzników". Anne Hathaway zasłużyła na Oscara, ale prędzej nagrodziłabym Helenę niż Annie.

EastJudas

Tak jak mówili moi przedmówcy ona ma szanse dostac Oscara za rolę w poważnym filmie, najpewniej historyczny, biograficzny itp. Murowaną nominacje do Oscara miała by za zagranie dużej roli w filmie w o holokauście, bo nie oszukujmy się Akademią rządzą Żydzi.
Jeśli kogoś to moje ostatnie zdanie obraziło to przepraszam.

Raelag

Oooo powiem Ci, że chętnie zobaczyłabym Helenę w takiej roli i w filmie o tej tematyce. Może ktoś na to wpadnie! Np. Helena u Holland :)

izolda_2

Też uważam, że to mogło byc coś wspaniałego, no ale tak jak powiedziałaś ktoś musi na to wpaśc

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones