Helena Bonham Carter

8,7
103 758 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Helena Bonham Carter

Wróciłam właśnie z kina i przyznaję, że jestem pod wrażeniem... Lepszej Bellatrix nie umiem sobie wyobrazić. Helena zagrała świetnie i oczywiście została równie świetnie ucharakteryzowana :)

____46

Popieram. Świetnie zagrała Bellatrix, wywarła na mnie bardzo duże wrażenie. Zwłaszcza podobała mi się ta scena, jak wychodzi taka zdegenerowana z pięknie rozwalonego Azkabanu :)

____46

genialne zagrała Bellatrix !!! identycznie ją sobie wyobrażałam... ;)

____46

Jedyna z nielicznych kreacji aktorskich 5. części HP, na którą warto zwrócić szczególną uwagę (mimo, że krótka). Szacunek ;)

Marlena_4

Zgadzam się.

Zagrała cudownie.
Pozdrawiam.

Marlena_4

tylko wielka i naprawde utalentowana aktorka tak małą rolą może utrzymać cały film w kupie :D
swietna, tylo dla niej poszłabym do tego kina jeszcze raz :D

____46

Ja też się zgadzam. Super zagrała i była śliczna.

martuska666

Ja również się zgadzam ;) Jako Bella była świetna :D

Roxanne

jedna z najgenialniejszych postaci :] jako Bella wymiata. a tekst: jak tam rodzice? rozwalił mnie :]hehe

Luna i Tonks także bardzo dobrze zagrane, choć do wyglądu aktorek miałam z początku zastrzeżenia, ale role zagrane bardzo dobrze. ale choć Tonks i Luna to moje ulubione postacie z książki, to w filmie nikt nie pobije Belli :]

Moonwish

Jak dla mnie cała trójka była świetna, ale Bella oczywiście najlepsza ;)

____46

Według mnie postać Bellatrix w wykonaniu pani Carter, obok ról Luny i Umbridge jest najlepsza w filmie:)

____46

O tak, ona jest w tej roli świetna, ten obłęd w jej zachowaniu, szaleńcze uwielbienie jakim darzy Voldemorta,to wszystko można odczytać z samej mimiki. Mimo że nie przepadam za Bellatrix, która zabiła mojego ukochanego Syriusza, jestem pod wielkim wrażeniem znakomitego kunsztu aktorskiego Carter.

Lunona_2

Jeśli chodzi o obłędy to jeżeli będziesz miała okazję to spojrzyj na Hamleta z 90r. Tam Helena gra Ofelię, która później staje się obłąkana. Tam to dopiero wygląda, przyznam szczerze, że na prawdę może kogoś wystraszyć tamta kreacja:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones