Helena Bonham Carter

8,7
103 758 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Helena Bonham Carter

Czy ona zawsze gra czarne charaktery? Oglądalam fabryke czekolady i TYLKO w tym filmie
(z 13 jakie z nią oglądałam) była kimś "dobrym"... chciała bym zobaczyć ją jako aniołka ;D

termer23

Jako Królowa Elżbieta w filmie ''Jak zostać królem'' była postacią bardzo ciepłą i sympatyczną. Jeśli chodzi o granie czarnych charakterów to było ich zdecydowanie mniej niż tych pozytywnych. Więc dziwi mnie to, że oglądając z nią 13 filmów aż w 12 grała czarny charakter.

termer23

Wallace i Gromit: Klątwa królika; Gnijąca Panna Młoda; Planeta Małp....- Tam nie gra czarnego charakteru.

termer23

O Matko! Tak więc... Pokój z widokiem, Lady Jane, Meandry miłości, Hamlet, Tam, gdzie nie chadzają anioły, Dancing Queen, Frankenstein, Jej wysokość Afrodyta, Wieczór Trzech Króli, Sztuka latania, Nowokaina, Na żywo z Bagdadu, Franciszek, Rozmowy z innymi kobietami, Sześćdziesiąty szósty. Jak i wyżej wymienione przez internautów.

użytkownik usunięty
CzarnaAntonina

Mnie bardziej ciekawi to 12 filmów gdzie była zła... Bo na myśl przychodzi mi tylko Harry Potter i może Sweeney Todd, ale tu już kwestia jest dyskusyjna.

Na pewno: Alicja w Krainie Czarów, Tost.Historia chłopięcego głosu, Enid, Słodycz zemsty, Miłość i śmierć w Wenecji, Merlin, Nędznicy(poniekąd), Mroczne cienie(podlega dyskusji) Ale i tak niema 12.

użytkownik usunięty
CzarnaAntonina

Zgodzę się tylko co do Alicji. W Toście nie była zła, przeciwnie, to ona przynajmniej próbowała wszystko poukładać. W Enid nie była zła, w Słodyczy zemsty trudno powiedzieć, Miłość i śmierć na pewno nie, Merlin nie do końca, Nędznicy jeszcze nie wyszli, w Mrocznych Cieniach na pewno nie.

W Merline i Słodyczy na pewno; A w tamtych innych wcześniej wymienionych postacie były przesiąknięte złem. Zawsze chcicy czegoś dla siebie, niszcząc w ten sposób innych. Jak dla mnie to podchodzi pod czarny charakter.

użytkownik usunięty
CzarnaAntonina

W takim razie myślisz na zasadzie: wszystko jest białe albo czarne. Enid, Joan Potter, Kate Croy, to nie są złe postaci. Tak samo dr Hoffman a nawet Morgana, która została przede wszystkim oszukana.

CzarnaAntonina

Absolutnie nie zgodzę się co do tego, że Kate Croy z Miłości i Śmierci w Wenecji była czarnym charakterem. Dobra, popełniła błąd, ale zrobiła to przecież z miłości, poza tym sama na tym ucierpiała. Może i była egoistyczna, ale nie można nazwać jej złą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones