Helena Bonham Carter

8,7
103 758 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Helena Bonham Carter

Obejrzałam z nią "Alicję w krainie czarów", "Fight Club", "Sweeney Todd" i Harrego Pottera.
W każdym z tych filmów grała albo jaka wiedźmowatą albo oderwaną od rzeczywistości
kobietę. Czy ona tak zawsze?

emmilly

Zawsze.

RavenCrow

A nie, w: "Jej Wysokość Afrodyta" nie.

RavenCrow

Nie zawsze, Conversations with Other Woman, Jak zostać Królem, Rozdarte serce, sztuka latania.........

iwonka_sl

W jak Zostać Królem, chyba też lekko rozmażona chodziła.

emmilly

Polecam film "Jak zostać królem", jeżeli kogoś "zmęczyła" jej wiedźmowata konwencja :)

aurusandi

"Miłośc i śmierc w Wenecji" i "Na żywo z Bagdadu" warto obejrzec, no i oczywiście "Sztukę latania"

emmilly

w 'Jak zostać królem' absolutnie nie jest wiedźma :)

kisiel_truskawkowy

Dokładnie! Ale bardzo fajne gra wiedźmy, według mnie. Ona tak specyficznie się wczuwa w każdą role, niesamowita :)

Angela4b

Jeszcze Enid, Siedmioro wspaniałych, Tam gdzie nie chadzają anioły

baasienkaaa

Gra tam wiedźmy? Nie oglądałam i nie wiem :P Jak ci się podobały warto obejrzeć? (Głupie pytanie z Heleną zawsze warto :))

Angela4b

Chciałam powiedzieć, że akurat w tych wymienionych przeze mnie wiedźm nie grała ;-) Enid bardzo fajny film polecam, Siedmioro wspaniałych też fajny, można się i pośmiać trochę i łzę uronić, Tam gdzie nie chadzają anioły trochę nie w moim guście ale do obejrzenia ;-)

baasienkaaa

Ok, dziękować :)

Angela4b

Jeszcze zapomniałam o filmie "TOAST", miło się ogląda :) No i też wyżej wymieniony już film "Rozmowy z innymi kobietami" film super, jeden z moich ulubionych :)

baasienkaaa

tak, ,,toast" jest super. (tak przy okazji ;))

emmilly

"Słodycz zemsty", gra lekko pokręconą, ale jest przy tym bardzo śmieszna :)

emmilly

Zagrała damy z epoki w "Powrót do Howards End" i "Pokój z widokiem". Pamiętam ją też w roli niepełnosprawnej dziewczyny. Była bardzo przekonująca.

duzami

Niepełnosprawną grała w 'Sztuce Latania' :)

FanHelenyBonhamCarter

To tylko świadczy o tym, jak wielkie ma możliwości, jak jest różnorodna i przy tym wiarygodna. Jedna ze wspanialszych aktorek, ale co ja będę przekonywać przekonanego?

duzami

No właśnie, myślę, że nie ma potrzeby mnie do niczego przekonywać ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones