Helena Bonham Carter

8,7
103 758 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Helena Bonham Carter

Bardzo bym prosiła o uzupełnienie filmografii Heleny. Podkładała głos w
White Bear's Secret oraz Brown Bear's Wedding.

użytkownik usunięty
izolda_2

To nie jedyne brakujące elementy, ale zawsze, jak próbuję coś dodać piszą mi, że albo złe źródło albo za mało.

Mmm źródło np. najsłynniejszy międzynarodowy portal filmowy. A Bajki sama oglądałam wczoraj. Za mało? :)

użytkownik usunięty
izolda_2

Jak chcesz to spróbuj dodać:)

Próbowałam, ale przy elementach, które mogę współtworzyć są tylko: podstawowe dane, nagrody, opis, WWW i ciekawostka. Chyba, że jestem ślepa i robi się to jakoś inaczej.

użytkownik usunięty
izolda_2

Bo to się inaczej robi:) Nie dodajesz roli aktorce, tylko w filmie dodajesz rolę i aktorkę, a potem to się pojawia u samej aktorki:) Przynajmniej ja tak robię.

Aaaa! Sprytne :) Dzięki. Ale tych bajek nasz fw nie ogarnął. A tam jeszcze Hugh Laurie się udziela.

użytkownik usunięty
izolda_2

Więc trzeba by dodać najpierw bajki. Też kiedyś próbowałem dodać film, w którym grała Helena (do dziś go nie ma) ale mi nie przyjęli.

Bardzo to przykre. Ja coraz częściej korzystam z innego portalu przez to. Dla mnie dużym minusem są gościnne role w serialu. Tu podany jest cały okres trwania serialu bez konkretnego odc. A później masa pytań w dyskusjach: ej, w którym odc. on/ona był(a). A który film chciałeś dodać?

użytkownik usunięty
izolda_2

Fakt, mogłyby być podane konkretne odcinki jeśli ktoś pojawia się gościnnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones