Helena Bonham Carter

8,7
103 802 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Helena Bonham Carter

Wyżej od Niej są pewnie w tej klasyfikacji takie "mistrzynie aktorstwa" jak: madonna, jennifer lopez i scarlett johansson... Wszystkim tym którzy na nie głosowali składam serdeczne kondolencje...

Matuschanskavasky

zgadzam się. to moja ulubiona aktorka, jest absolutnie genialna :) poza tym takie listy o niczym nie świadczą, wszystko mi jedno, czy jest na 1 czy 74 miejscu, dla mnie zawsze będzie najlepsza.

Matuschanskavasky

nie jest w pierwszej 100 ponieważ ponieważ nie ma jeszcze 1000 głosów

bosu89

A w czym takim ona grala ze ma byc w Top 100? No w czym? W Fight Club?

Motorcycle_Boy

a czy to trzeba grać w super znanych filmach, żeby być dobrym? zresztą, wszystkie produkcje Burtona są świetne, więc powinna być chociażby za nie.

aneta

W super znanych niekoniecznie. W dobrych owszem.

Motorcycle_Boy

filmy Burtona są więcej niż dobre. ale nie będę się kłócić. Helena jest świetna i tyle :) nic mojego zdania nie zmieni, nawet jakby zgarnęła trzy maliny w ciągu roku. w końcu jak kogoś lubisz, to to jest subiektywna opinia.

aneta

potwierdzam! Helena jest niesamowita! Jako pierwsza przykuła moja uwage chociazby w "powrocie do howards end", mimo ze nie grala tam najwazniejszej roli. Zaimponowala mnie swoją spontanicznoscia, oryginalnoscia, naturalnoscią. Sam styl jej poruszania sie, jej mowy,czy mimiki bardzo mnie urzekł i zachwycił!

g_charlotte

Ja się w niej "zakochałam" od "Sztuki latania" i od tej pory ani razu się na niej nie zawiodłam, jest zawsze rewelacyjna!
Przedwczoraj widziałam "Rozmowy z innymi kobietami", gdzie gra własciwie tylko Ona i Aaron Eckhart (na marginesie- miłe zaskoczenie) - aktorskie mistrzostwo.

użytkownik usunięty
chabrowa

Ja się zakochałam po rolach kostiumowych, chodzi o trzy filmy - "Pokój z widokiem", "Howards End" i "Miłość i śmierć w Wenecji". We wszystkich gra postacie dość skomplikowane i gra je genialnie.

Matuschanskavasky

Tyle się pozmieniało :)

Matuschanskavasky

helka na pierwszym, drżyjcie. userzy jednak wiedzą, co robią :D

Matuschanskavasky

Radość pewnie rozpiera Twe serce :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones