Helena Bonham Carter

8,7
103 782 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Helena Bonham Carter

wystąpić obok jednego z najwybitniejszych aktorów wszech czasów Daniela Day Lewisa.
Pokój z widokiem:
http://www.youtube.com/watch?v=EnDYskNVpEE
warto zobaczyć bo to jedna z jej pierwszych ról choć film nie licząc aktorstwa bardzo przeciętny .

bolec_4

to chyba on miał zaszczyt wystąpić z Helenką

Napoleon.V

taka prawda ona już dawno powinna dostać oskara

panna_sekretnego_okna

Daniel Day lewis jest uważany za jednego z najlepszych aktorów wszech czasów .Gra raz na kilka lat a ma wiecej nagród( i to nie przyznawanych przez kolegów po fachu oscarów -tych ma 2 ) od federacji krytyków filmowych niż depp (nie ma żadnego:P) ,hanks ,crowe i norton razem wzięci :)

bolec_4

może i jest dobry ale Helena jest wybitną aktorką zresztą jak Johnny Depp a oskary to ja mam gdzieś bardziej interesuje mnie gra aktorska.

ps. nie musisz się tak rozpisywać bo zdania mojego nie zmienisz tylko się niepotrzebnie napociłeś dziękuję

panna_sekretnego_okna

wszyscy ci których interesuje gra aktorska doceniają Daniel Day Lewisa .
Depp przy Day Lewisie to aktorska miernota i gdybyś naprawdę się tym interesowała to bys o tym wiedziała .
aha i helenka jest dobra a Daniel wybitny

bolec_4

Kim są mityczni wszyscy?

lucha

super mcgregor na 10 uważam że jest całkiem dobrym aktorem (choc OBIEGO grac nie powinien )
tutaj takie proszę
http://film.wp.pl/id,102146,title,Gra-Daniela-Day-Lewisa-zni...
http://film.onet.pl/wiadomosci/ewan-mcgregor-zachwycony-dani...

"Ewan McGregor to szkocki aktor, urodzony w 1971 roku, znany między innymi z takich filmów, jak "Trainspotting", gdzie zagrał narkomana, oraz nowej trylogii "Star Wars", gdzie zagrał młodego Obi-Wana Kenobiego.
Występował też w produkcjach telewizyjnych, takich jak "Ostry dyżur" czy "Opowieści z krypty".
Aktorem postanowił zostać między innymi pod wrażeniem talentu Daniela Day-Lewisa. "

Jim Sheridan -świetny irlandzki reżyser zdobywca głównej nagrody na festiwalu w Berlinie za " w imię ojca "
http://film.onet.pl/wiadomosci/jim-sheridan-uwaza-daniela-day-lewisa-za-najlepsz e,1,4072626,wiadomosc.html

Steven Spielberg -przedstawiać nie trzeba
http://www.gala.pl/styl-zycia/kultura/zobacz/artykul/daniel-day-lewis-aktor-zagr a-abrahama-lincolna.html
"W oficjalnym komunikacie, reżyser oświadczył „Daniel Day-Lewis jest aktorem, którego wielkość byłaby uznana w każdej epoce: w epoce kina niemego, w złotych czasach Hollywood czy w przyszłości. Jestem szczęśliwy i wdzięczny za to spotkanie właśnie przy okazji pracy nad biografią Lincolna”. Przedstawicielka studia filmowego Stacey Snider dodała również: „Przez całą swoją karierę, wybierał role z wielką ostrożnością. Fakt, że zgodził się zagrać Lincolna, bardzo nas cieszy”. "
George Clooney
http://film.onet.pl/wiadomosci/plotki/goerge-clooney-gratuluje-danielowi-day-lew isowi,1,3831015,wiadomosc.html
"Jeśli interesuje was moje zdanie, to uważam, że Oscar z całą pewnością trafi do rąk Daniela Day-Lewisa. Ten facet jest tak dobry, że zaczyna nas wszystkich denerwować. Coraz bardziej go nie lubię! - żartuje aktor."
od siebie dodam że rola Daniela w aż poleje się krew jest przez wielu uważana za najlepsza kreacje ostatniej dekady

Nicole Kidman ,penelope Cruz
http://www.filmweb.pl/news/Gwiazdy+%22Nine+Dziewi%C4%99%C4%87%22+opowiadaj%C4%85 +o+ciuchach+i+facetach-57641
"Penélope Cruz: Cóż, muszę przyznać, że trochę denerwowałam się przed spotkaniem z Danielem, bo to naprawdę jeden z moich ulubionych aktorów. I uważam go za jednego z największych aktorskich mistrzów wszech czasów. Poza tym słyszałam różne dziwne opowieści na temat jego metod pracy. Starałam się oczywiście nie zwracać na to wszystko uwagi i wolałam przekonać się na własne oczy. Przyjechałam i weszłam na scenę – odbywało się tam właśnie przesłuchanie, ale Daniel nie brał w nim udziału. W każdym razie nie był w gronie kandydatów. Zobaczyłam jakiegoś mężczyznę w garniturze, który siedział w rogu i po prostu patrzył. Spędziłam tam dwie godziny i nie zorientowałam się, że to on, dopóki mi nie powiedzieli! Był tam przez cały czas. Zawsze tam stał, obserwując innych, zawsze był na planie. Weszłam i po prostu przywitałam się. Myślę, że Daniel był jednym z najwspanialszych partnerów, z jakimi miałam okazję pracować. Niezwykle uprzejmy, bardzo życzliwy. Kilka razy próbowałam wciągnąć go w moje grę w samokrytykę. Gdy kończyliśmy ujęcie, mówiłam "Daniel, to było okropne, byłam beznadziejna, nie sądzisz?". A on odpowiadał "Nigdy nie będę się z tobą w to bawił, kręcimy następne ujęcie". I to była wielka lekcja dla mnie – pracować z kimś, kto nigdy nie patrzy w monitor, nie sprawdza ciągle, jak wypadł. Myślę, że w jakimś sensie Daniel pozbawiony jest ego. Bo wciąż podąża naprzód, nie analizuje w nieskończoność swojego wnętrza. Dla mnie to naprawdę wielka lekcja gry aktorskiej. "

bolec_4

Sugerujesz, że gra aktorska interesuje zaledwie sześć osób na całym globie?

lucha

to przykłady ze znanych osób
kazdy kto kocha kino nie lubi oglądać filmy (jak 90 % filmweba) a naprawdę KOCHA kino docenia takich aktorów jak Daniel Day Lewis czy Philip Seymour Hoffman

bolec_4

Każdy, wszyscy, skąd ty ich znasz?

lucha

wystarczy trochę poczytać by dowiedzieć się kto tak naprawdę jest uważany za aktora wybitnego

bolec_4

Ależ ja nie o to wcale pytam. Nie interesuje mnie, kto jest uważany. Interesuje mnie, KTO uważa.

lucha

podałem przykłady ze znanych osób
znajdź mi wypowiedzi ludzi z branży filmowej którzy o helence mówią "jest najwybitniejsza na świecie ","oglądając ją chciałem porzucić aktorstwo"
oczywiście jej miejsce w rankingu to dobry żart .
W harrym występowała łącznie po 2-3 minuty w każdej części a jakieś debile z tego forum i ignoranci piszą że ta rola jest wybitna

bolec_4

Ja nie bronię HBC. Ja bronię zdrowego rozsądku, którego Tobie raczej brakuje.

W ogóle nie czytasz tego, co piszę.

lucha

sugerujesz pewnie debile stwierdzenie że o gustach się nie dyskutuje i ktoś może lubić Helenę a ktoś Day Lewisa .
Są lepsze i gorsze gusta .Fanie heleny i Deppa mają zazwyczaj plebejski gust

GeorgePatton

Kto to są fanie?
Chcę się po prostu dowiedzieć, kim są wszyscy. Ci wszyscy, " których interesuje gra aktorska doceniają Daniel Day Lewisa".

lucha

@lucha
Dlaczego aż tak bardzo czepiasz się słówek i literówek? Rozumiem, że błędy potrafią być irytujące, ale owijać sens wypowiedzi wokół nich jest co najmniej dziwne i nie na miejscu jeżeli tematem nie jest ortografia i gramatyka. Może tego nie zauważyłaś/zauważyłeś, ale Filmweb i opinie ludzi to nie książka od matematyki gdzie wszystko musi być brane dosłownie i najmniejsza nieścisłość prowadzi do błędu.

"Wszyscy" w wypowiedzi bolec_4 było wyolbrzymieniem, które miało zaznaczyć, że znani aktorzy doceniają kunszt aktorski Day Lewisa. Takich kwestii nie spotyka się zbyt często i zazwyczaj inne osoby z branży filmowej są pod wrażeniem reżyserów, co jeszcze bardziej daje do myślenia o profesjonaliźmie i umiejętnościach Daniela Day Lewisa. Nie widziałem z nim zbyt wielu filmów, ale w tych obejrzanych był wybitny - charyzma i gra aktorska na najwyższym poziomie.

Na następny raz proponuję do każdego Twojego pytania dodawać chociaż kilka zdań, które zwiększą wartość dyskusji, ponieważ po prześledzeniu tego "drzewka" rozmowy wychodzisz na trolla - czepiasz się szczegółów pomijając resztę wypowiedzi i w zasadzie nie dodajesz nic od siebie.

Pozdrawiam!

Miczal

Ale ja naprawdę chciałam się dowiedzieć, kim są wszyscy. To mogliby być tak samo aktorzy, jak i reżyserzy, producenci, studenci czy członkowie wiejskich dyskusyjnych klubów filmowych. Jesteś pierwszą osobą, która odpowiedziała mi na to pytanie - po zadaniu go uprzednio dostałam odpowiedź, że mam poszukać wypowiedzi o "helence", jakby to miało mi wyjaśnić sens postu, do którego się odnosiłam.

Skoro próba zrozumienia drugiej osoby to trolling, to ja nic za to nie mogę.

bolec_4

a czy nie uważasz, że każdy może mieć odmienne zdanie i gust ? można kochać kino, ale może na innej płaszczyźnie niż Ty i można nie wielbić Daniela Day Lewisa.

bolec_4

widzisz interesuję się tym i uważam że Depp to wybitny aktor. Dla mnie jest o wiele lepszy niż Lewis i zdania mojego nie zmienisz, więc nie wtrącaj na siłę swojego. Z poważaniem panna_sekretnego_okna, dziękuję.

panna_sekretnego_okna

jestes zenujaca.

panna_sekretnego_okna

hahaahahahahahahahahahhahahahaahahahahahahahahahhahahahaahahahahahahahahahhahaha haahahahahahahahahahhahahahaahahahahahahahahahhahahahaahahahahahahahahahhahahaha ahahahahahahahahahhahahahaahahahahahahahahahhahahahaahahahahahahahahahhahahahaah ahahahahahahahahhahahahaahahahahahahahahahhahahahaahahahahahahahahahhahahahaahah ahahahahahahahhahahahaahahahahahahahahahhahahahaahahahahahahahahahhahahahaahahah ahahahahahahhahahahaahahahahahahahahahhahahahaahahahahahahahahahhahahahaahahahah ahahahahahhahahahaahahahahahahahahahhahahahaahahahahahahahahahhahahahaahahahahah ahahahahhahahahaahahahahahahahahahhahahahaahahahahahahahahahhahahahaahahahahahah ahahahhahahahaahahahahahahahahahhahahahaahahahahahahahahahhahahahaahahahahahahah ahahhahahahaahahahahahahahahahhahahahaahahahahahahahahahhahahahaahahahahahahahah ahhahahahaahahahahahahahahahhahahahaahahahahahahahahahhahahahaahahahahahahahahah hahahahaahahahahahahahahahhahahahaahahahahahahahahahhahahahaahahahahahahahahahha hahahaahahahahahahahahahhahahahaahahahahahahahahahhahahahaahahahahahahahahahhaha hahaahahahahahahahahahhahahahaahahahahahahahahahhahahahaahahahahahahahahahhahaha haahahahahahahahahahhahahahaahahahahahahahahahhahahahaahahahahahahahahahhahahaha ahahahahahahahahahhahahahaahahahahahahahahahhahahahaahahahahahahahahahhahahahaah ahahahahahahahahhahahahaahahahahahahahahahhahahahaahahahahahahahahahhahahahaahah ahahahahahahahhahahahaahahahahahahahahahhahahahaahahahahahahahahahhahahahaahahah ahahahahahahhahahahaahahahahahahahahahhahahahaahahahahahahahahahhahahahaahahahah ahahahahahhahahahaahahahahahahahahahhahahahaahahahahahahahahahhahahahaahahahahah ahahahahhahahahaahahahahahahahahahhahahahaahahahahahahahahahhahahahaahahahahahah ahahahhahahahaahahahahahahahahahhaha

!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones