Helena Bonham Carter

8,7
103 758 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Helena Bonham Carter

Helenka jest jedną z moich ulubionych aktorek. Cieszę się,że jest na pierwszym miejscu TOP. Widocznie ludzie ją lubią. Ja ją pokochałam za to szaleństwo które ma w sobie.A ja uwielbiam szaleńców. A ci co są oburzeni jej wysoką oceną widocznie są zazdrośni bo na podium nie ma ich ulubieńca. Głupota.. Jeśli ma się ulubionego aktora czy aktorkę to niezależnie od opinii innych dla nas to jest zawsze nr.1 bo jest w nim lub w niej coś co nas urzekło

fankajohnnego

Data urodzenia 1966-05-26 . Przypadek? Nie sądzę.

Szilunia2000

Trzy szóstki , resztę sobie dopowiedz.

TheAmazingPudding

no ja dalej nie rozumiem....

Szilunia2000

siks siks siks , numba of de bist , czujesz to ?

fankajohnnego

Nie żebym był zazdrosny, bo "na podium nie ma mojego ulubieńca", ale z całym szacunkiem dla Heleny Bonham Carter, nie powinna znajdować się na pierwszym miejscu. A skąd taka wysoka ocena? Z powodu Harrego Pottera i filmów z uwielbianym przez nastolatki Depp'em. Ok, teraz fani ruszą z kontratakiem.

boss1224

ja jako fanka przybiję piąteczkę, bo to wszystko przez Bellatrix, ale uważam, ze powinna mieć to 1 miejsce razem z Meryl

boss1224

ja szczególnie nie przepadam za rolą Bellartix, ale bardzo lubie jej inne rone np: Królową Elżbietę, Pani Lovett, Maggi Jackson itd . :)
i nie wiem dlaczego wsszyscy piszą że dzięki roli Bellatrix, Helena znajduję się na 1 miejscu...

boss1224

Każdy ma swój gust i każdemu myśli, że jak jemu się wydaje, że aktor jest świetny, to jest świetny. Wszystko jest dość subiektywne. Nie porównujemy przecież Heleny i tej dziewczyny ze Zmierzchu, bo tu można ze 100% pewnością powiedzieć, kto jest lepszą aktorką. Ale jak chodzi o dwie utalentowane aktorki, to inna sprawa. A dlaczego właściwie walka o podium toczy się między Heleną a Meryl? Może są inne aktorki, które nawet je przewyższają talentem? Ja tam się nie znam. Ocena obydwu na pewno jest tak wysoka m.in., że są popularne, piękne i charakterystyczne. A co do Bellatrix to hmm... lubię jej rolę, ale jest jej dość mało w HP. Myślę, że ludzie oceniają ją bardziej za filmy, w których grała role pierwszo- lub drugoplanowe. To że kobita gra w filmach bardziej dla młodzieży, nie znaczy, że na pewno jest gorsza. A przecież poważne role też ma i nie zawsze z tym nieszczęsnym Johnnym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones