Helena Bonham Carter

8,7
103 624 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Helena Bonham Carter

Chętnie wysłucham argumentów, które przemawiają za jej "wybitnym" aktorstwem.
Oglądnęłam z nią co nieco filmów i... role ma często dosyć słabe, które nie do końca
pozwalają na odkrycie jej talentu, ogólnie jest parę produkcji w których kompletnie nie
podoba mi się to jak zagrała daną postać. Zgoda, aktorką nie jest złą, ale pierwsze miejsce
to jest akurat śmieszne. Tak, wiem, że na filmwebie siedzą dzieci, które dają aktorowi 10 za
włosy, za uśmiech, za wygląd ich psa, ale są też osoby z bardziej wygórowanym gustem,
więc gdzie się podziały w przypadku Helenki?

smokexthat

Poczytaj sobie komentarze na ten temat w 300 innych.

użytkownik usunięty
smokexthat

Za zabicie Syriusza!:)

smokexthat

Nie wiem, ale chyba mam powód do tego, żeby czuć się dotknięta tym, że twoim zdaniem jestem zaliczana do grupy oceniającej 'za włosy, za uśmiech, za wygląd ich psa', wybacz, ale nie przypominam sobie, żebym oceniła na filmwebie kogokolwiek za coś z tych rzeczy.

smokexthat

Nie wiem, ale chyba mam powód do tego, żeby poczuć się dotknięta tym, że twoim zdaniem zaliczam się do ' dzieci, które dają aktorowi 10 za włosy, za uśmiech, za wygląd ich psa ' , wybacz, ale nie przypominam sobie, żebym oceniła kogokolwiek na filmwebie za coś z tych rzeczy. To, że ona ma więcej fanów niż inne aktorki nie oznacza wcale, że to same dzieci oceniające zupełnie bezmyślnie.

smokexthat

Ja też uważam, że nie zasłużenie jest na pierwszym miejscy w rankingu. Owszem, jest dobrą aktorką, ale dokładnie wiem, czemu się tu znalazła. Ostatnio dzieci z kwejka i ogólnie nastolatki mają jakaś niesamowitą fazę na nią i Deppa. Tak, to naprawdę dobrzy aktorzy, nie twierdzę, że nie, ale wkurza mnie to wielbienie ich pod niebiosa, w sytuacji gdy wiele z tych oddanych fanów widziała jeden czy dwa, najbardziej popularne filmy z ich udziałem. Założę się, że większość "wielkich fanów cudownej Heleny" widziało tylko i wyłącznie HP i stwierdziło, że da jej 10/10 "bo Bellatrix jest taka fajna i w ogóle". Nie mówię oczywiście, że WSZYSCY tacy są, ale znam wiele takich osób.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones