Helena Bonham Carter

8,7
103 485 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Helena Bonham Carter

Podobno rozstali się z Timem Burtonem zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Ciekawe, czy któreś z nich na tym straci, czy przeciwnie - będą się nadal realizować i spełniać, tylko w inny sposób?

Vendettaa94

Też słyszałam ze się rozstali. Wiadomo, nie moja sprawa, ale szkoda :( I szkoda mi dzieci :( A co do tego, czy zawodowo coś stracą... wątpię. Obydwoje są niesamowicie zdolni i świetni w tym co robią. Tim ma cudowne filmy bez Heleny, Helena również grała w wybitnych dziełach bez wkładu Tima, więc na ich kariery to pewnie nie wpłynie... Gorzej z fanami. my pewnie stracimy mnóstwo potencjalnych super filmów, które mogłyby powstać, ale no cóż... To ich życie, niech im się wiedzie :)

Vendettaa94

Te informacje nie są przez nich potwierdzone, to tylko plotka, mam nadzieję że nieprawdziwa.
Pozdrawiam ;)

Vendettaa94

ja podejrzewam, że ma romans (Tim Burton) z Evą Green !!!!! Biedna Helena. On chcę zastąpić(Helene) tą głupią Green !!

użytkownik usunięty
AmandaRuda

Straszne, na prawde.
<facepalm>

Vendettaa94

Miałam założyć ten sam temat, tak rozstali się a byli moją ulubioną parą :( podobno Tim kręci z jakąś dwudziestokilkulatką. Biedna Helena ma podziękowanie za 14 lat zwiąsku i 2 urodzonych dzieci

azorcia27

związku

azorcia27

Wlasnie, Billy i Nell najbardziej ucierpia, cale zycie w fajnej i sympatycznej rodzinie i nagle koniec. I Heleny tez szkoda jezeli Tim zamierza sie przerzucic na inna czego w sumie nie wiemyq. Mam nadzieje tylko ze jej nie zdradzal.

azorcia27

Tim wziął sobie za wzór najlepszego przyjaciela - Depp'a :/

Vendettaa94

Właśnie, czy oni mieli dzieci? Bo się nad tym zastanawiałam.
I swoją drogą zdziwiłam się jak zerwali, wydawali się taką dobrą parą, a Jim, cóż... jeśli "zamienił na nowszy model" to palant z niego i tyle ;)

kasiunia1599

Mają dwójkę maluchów - Nell (lat 7) i Billy Ray (lat 11) ;)
Szkoda, że się rozstali, bo byli moją ulubioną parą "celebrytów", ale liczę na to, że oboje szybko poukładają sobie życie i dzieciaki nie będą miały zniszczonego dzieciństwa. Fajnie, że nadal spędzają czas całą czwórką, mimo tego, że Tim podobno ma już nową dziewczynę...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones