Helena Bonham Carter

8,7
103 782 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Helena Bonham Carter

Według mnie..

użytkownik usunięty

jest to najlepsza, najpiękniejsza i najbardziej utalentowana aktorka :) uwielbiam ją ! <33 jest po
prostu świetna, w każdym filmie potrafi zagrać :)

zgadzam się :)

użytkownik usunięty

Piękna to ona była jako dziewczyna (we "Franciszku" na przykład wyglądała prześlicznie), teraz to piękną bym jej nie nazwała... Faktem jest jednak, że jej uroda jest hipnotyzująca, ta nieszablonowość sprawia, że jej postacie są ciekawsze, i to bardzo dobrze, Hollywood potrzebuje takich twarzy. ;)

użytkownik usunięty
bunnylune

Właśnie teraz jest piękniejsza niż w młodości, kiedy miała okrągłą twarz i grube brwi - wyglądała jak sowa:)

Wyglądała młodo i dziewczęco, kwestia gustu. ;)

użytkownik usunięty
bunnylune

Dla mnie zawsze będzie moją Bellą z Harrego Pottera czy Czerwoną Królową z Alicji w krainie czarów <3 :)

wybacz, ale nie sugeruję się opinią hiperfanki Zmierzchu

użytkownik usunięty
rockie

Kobieto, co z tego że lubię Zmierzch ? to moja sprawa.

nie wiem, ale mam jakąś fobię przed Zmierzchomaniakami, nie zrozum mnie źle, po prostu nie umiałam się powstrzymać... a co do Heleny Bonham Carter to kiedyś jej nie lubiłam, ale ostatnio obejrzałam Tost z jej udziałem i wtedy mnie tchnęło, że faktycznie, stwarza świetne kreacje filmowe.

użytkownik usunięty
rockie

Spk, ja zaczęłam się nią interesować gdy zagrała w Alicji w krainie Czarów jako Czerwona Królowa (:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones