Helena Bonham Carter

8,7
103 624 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Helena Bonham Carter

może to przez to, że prawie zawsze gra czarny charakter. doceniłam ją właśnie wczoraj oglądając
"Toast. Historia chłopięcego głodu" [mimo, że film w ogóle nie przypadł mi do gustu]. czy wy też tak
macie?

rockie

Ja na razie jestem na etapie "irytuje mnie w każdym filmie" ;)

użytkownik usunięty
rockie

"Prawie zawsze gra czarny charakter" - od kiedy około 1/4 filmów to prawie zawsze?

może nie wystarczająco dobrze sprecyzowałam wypowiedź byś mógł wywnioskować, że mówię o filmach, które widziałam ;)

użytkownik usunięty
rockie

Wynika z tego, że niewiele filmów z nią widziałaś. Albo trafiasz tylko na te, choć nie ma ich aż tak wiele.

całkiem możliwe, kierowałam się jej rolami w filmach męża, rolą w Harrym Potterze i kilkoma innymi filmami, które miałam okazję z nią widzieć, jedyną pozytywną kreacją filmową, jaką dotychczas widziałam, była matka Charliego w Charlie i Fabryka Czekolady.

użytkownik usunięty
rockie

Sztuka Latania, Duża Ryba, Siedmioro wspaniałych, Jak zostać Królem, to m.in filmy, w których gra pozytywne postaci.

rockie

Lady Jane, wbrew pozorom Enid można także podpiąć, Rozmowy z innymi kobietami, Na żywo z Bagdadu, Powrót do Howards End, Wieczór trzech króli. Dużo jest tych pozytywnych. Mam nadzieję, że na nie niedługo trafisz (Na żywo z Bagdadu jakoś ostatnio na cinemax leci często).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones