Helena Bonham Carter

8,7
103 758 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Helena Bonham Carter

Ponoć Helena Bonham Carter ma zastąpić Helen McCrory w roli Bellatrix Lestrange w najnowszym filmie o przygodach Harrego Pottera. Jak dla mnie to bardzo dobra wiadomość :) A wy co sadzicie?

Fenix_5

serio? :D to świetnie... szczerze mówiąc, to to właśnie ona mi najbardziej pasowała do tej roli.

green_agata

McRory nie zagra, bo ponoć spodziewa się dziecka, a w czasie zdjęć będzie już w zaawansowanej ciąży, więc... :D mi jesto to jak najbardziej na rękę ;)

www_2

Tez się cieszę z tego wyboru:D Helena BC wymiata :P Uważam że bedzie lepsza niż McCrory ma poza tym ciekawą urodą, troszke charakteryzacji i bezie dobrze:D

Aghnessa

Biedna Helen
Mimo iż Helena BC pasuje do tej roli to McCroy mogła dzieki niej zrobic karierę. Ale pewnie dziecko jest dla niej ważniejsze niż kariera.

Sidewinder

fajnie ;)
mi też się wydaje,że będzie pasować do tej roli;D

Tears

teraz to już bardziej nie mogę się doczekać piątki, hehehe :) Jak pisałam na "Harrym Potterze 5", to jeszcze lepiej by było, żeby którąś z części wyreżyserował Tim Burton :) W końcu on lubi śmierć, a w 6 jest jej dostatecznie dużo dla niego :))))

Fenix_5

ja uwielbiam Helenę , jest wspaniałą aktorką... ale Bella ?!
nie tak ją sobie wyobrażałam. Ale cóz , moze będę mile zaskoczona.

Fenix_5

Zdecydowanie pasuje do roli Bellatrix.. Przynajmniej moim skromnym zdaniem :) Uwazam, ze to swietny wybor.. Tak wlasnie wyobrazalam sobie Lestrange :)

Fenix_5

To świetnie!!! Helena jest naprwwdę boska :-D

Fenix_5

Świetnie, według mnie idelanie pasuje na Bellę. Może tylko ubogacić tą postać :)

Desmei

Moim zdaniem najlepiej do tej roli mi pasowała Anjelica Huston... Może trochę za stara, ale jak ją sobie wyobraże jako wiedźmę zanoszącą się śmiechem, to jest nieźle... Ale Helena też może być, aczkolwiek i tak nie zapomnę książkowej Bellatriź jako Anjeliki:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones