Helena Bonham Carter

8,7
103 782 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Helena Bonham Carter

dlaczego ta srednia aktorka jest na 1# miejscu?
meryl 3 oskary
helena 0

aew4334555

kwestia gustu, osobiście dawno przestałem szanować opinie "wielkich amerykańskich krytyków" po tym jak "Sweeney Todd'owi" dali Złoty Glob za "najlepszą komedię" lub przyznali kilka Oscarów dla "Avatara". Należy mieć własny rozum. Jak rozumiem koledze bardziej po prostu pasuje Pani Meryl
P.S. W żaden sposób nie nabijam się z Twojego powyższego komentarza jakby co :P

KamilloMan93

spoko spoko,po porstu zaczyna mnie denrwowac ta swieta trojca
burton chyba jest na 1# miejscy jako rezyser depp na 3# jako aktor a helenka srenka na 1# jako aktorka-chore!
jest mnostwo lepszych aktorow,rezyserow i aktorek niz ww.
szkoda gadac.

użytkownik usunięty
aew4334555

Były już setki takich tematów, po co komu kolejny -_-.

hehe taki joke,widac nie kazdy zalapal,
ostatnie 10 na forum ma podobny kontekst,co nie zmienia faktu ze to co pisz eja i mi podobni to prawda absolutna.

aew4334555

Jeśli to miał być joke to w ogóle nie śmieszny. Zgadzam się z kamilloman93 każdy ma inny gust a tobie radzę nie wchodzić na ranking

panna_sekretnego_okna

lepiej splywaj na dipa,a nie udzielaj sie na powazny temat.

aew4334555

Twój temat jest tak poważny jak radio maryja

panna_sekretnego_okna

twoje posty sa tak sucharskie jak zarty tadzia drozdy.

aew4334555

uła -,-

panna_sekretnego_okna

sory,chyba bylem za ostry..

aew4334555

myśl tak, myśl

aew4334555

Niepowtarzalny temat;)) również mnie to boli, ale jestem bezradna w tej sprawie.
Co tam słychać na forum inne? Obiecałam sobie, że już więcej tam nic nie napiszę, ciekawe jak długo wytrwam w tym postanowieniu..

tacyssup

hehe:D
na inne same glupoty jak zwykle,prymat wiada pryszczate prawiczki ze slabym poczuciem humoru.

aew4334555

Tak właśnie myślałam:) Jakieś trolle oskarżają mnie o to, że ponoć jestem jakąś kicią (!), a ja nawet nie wiem kto to jest. Znałeś taką użytkowniczkę? I ciągle jakieś debilne tematy, szkoda moich nerwów

użytkownik usunięty
aew4334555

Meryl jst brzydka dlatego jest niżej w rankingu, choć z drugiej strony HBC tez nie grzeszy urodą

Nie zgadzam się z tobą - moim zdaniem Helenka jest śliczna, ma specyficzną urodę. Wczoraj widziałem ją w filmie Słodycz zemsty, była świetna! :D

aew4334555

Oscary nie są wyznacznikiem tego kto powinien być na którym miejscu.
Helena Bonham Carter to świetna aktorka, wystarczy obejrzeć Fight Club, King's Speech albo Harrego Pottera żeby się o tym przekonać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones